Новини для українців всього свту

Friday, Jan. 24, 2020

Одіозний пастор утік за кордон

Автор:

|

Квітень 05, 2012

|

Рубрика:

Одіозний пастор  утік за кордон

Сандей Аделаджа, одіозний пастор церкви «Посольство Боже», за чутками, покинув територію України. Торік Служба безпеки країни затримала служителя церкви за незаконне привласнення майна на 169 млн грн, а також коштів на суму 33 млн грн у афері з компанією Kings Capital. Як запобіжний захід йому обрали підписку про невиїзд. Якийсь час п. Аделаджа ходив на судові засідання в справі, однак останнім часом його ніхто не бачив.

Попри запевнення пастора, що він ніколи не аґітував людей вкладати гроші у фінансову піраміду, журналісти знайшли відео перемовин між Сандеєм Адаладжею й Олександром Бандурченком, засновником компанії Kings Capital, і відео, де п. Аделажда обіцяє людям мільйонні прибутки за умови вкладання грошей. На відео з ресторану видно, як п. Бандурченко щось показує проповіднику, а сам пан Аделаджа каже, що підтримує бізнесменів. Уже за лічені дні після зустрічі в ресторані пастор у власній церкві розпочав ґрандіозну аґітацію за Kings Capital.

До останнього часу пастор божився, що особисто не аґітував людей закладати житло. «Я не буду продавати квартири, це — не моє покликання, не треба продавати квартири, але я вам буду давати гроші за вашу ж квартиру. Ви можете довіряти нам, ми нікуди не втечемо, і за це, друзі мої, ви зможете отримати гроші. Але ми не все будемо приймати, тому що квартира повинна бути ваша власна. Я настільки вірю членам моєї церкви, що я сказав: без проблем, ми знайдемо 5 тис. квартир», — говорить Сандей Аделаджа на відео.

Тепер заміська резиденція пастора стоїть порожня. Сусіди не бачили його вже понад два місяці. Із вікна маєтку лишень визирнув якийсь чоловік, який назвався гостем. Не проводяться й служби в «Посольстві Божому», а сам п. Аделаджа все частіше звертається до прочан через Інтернет. Те, чи не втік раптом пастор, має з’ясувати міліція.

 Юстина Зарваниця

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply