Новини для українців всього свту

Wednesday, Jan. 20, 2021

Новим ватажком донецьких терористів став Денис Пушилін

Автор:

|

Вересень 13, 2018

|

Рубрика:

Новим ватажком донецьких терористів став Денис Пушилін

Денис Пушилін

Після загибелі ватажка терористів Олександра Захарченка у Донецьку спалахнув скандал, пов’язаний із неприйняттям сепаратистами нового керівника «республіки» Дмитра Трапезникова, призначеного Москвою. Відтак у Донецьку «народна рада» терористичної організації «Донецька народна республіка» (ДНР) на своєму засіданні 7 вересня призначила «тимчасовим виконувачем обов’язків голови ДНР» Дениса Пушиліна, голову бандитського «парламенту». За відповідний «документ» проголосували більшість «депутатів».
Рішення зачитала Ольга Макєєва, заступник голови «парламенту». Також донецькі «депутати» призначили дату позачергових «виборів» глави ДНР і «парламенту». Вони мають відбутися 11 листопада ц. р. У відповідь Леонід Кучма, представник України в Тристоронній контактній групі по Донбасу в Мінську (Білорусь), того ж дня заявив, що «вибори в ДНР і ЛНР повністю суперечать мінським угодам. «Це дуже серйозний крок, який може поставити хрест на мінському процесі», — сказав він.
В Європейському Союзі (ЄС) також вважають, що оголошення «виборів» на території підконтрольній бойовикам ДНР і ЛНР суперечить мінським угодам. Про це йдеться в заяві Майї Косьянчич, прес-секретаря верховного представника у закордонних справах і політиці безпеки ЄС. «Євросоюз повністю підтримує незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України в межах своїх міжнародно визнаних кордонів», — йдеться в заяві. Вона наголосила, що реалізація мінських угод «є ключем до досягнення міцного мирного врегулювання конфлікту на сході України».

Євген Клен

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply