Новини для українців всього свту

Friday, Jul. 3, 2020

Новорічна допомога Лугандону

Автор:

|

Грудень 24, 2014

|

Рубрика:

Новорічна допомога Лугандону
Новоросійська «валюта»

Новоросійська «валюта»

Гуманітарний конвой із шести вантажівок Московського фонду земляцтва Донбасу з новорічними подарунками для дітей самопроголошених «Луганської та Донецької народних республік» (скорочено — Лугандон) 19 грудня прибув на російський пункт пропуску Донецьк. Про це повідомив Сергій Басов, старший колони. Після проходження кордону три машини попрямувало до Донецька, ще три — у Луганськ. Як писав «Міст», починаючи зі серпня 2014-го Росія відправила на допомогу сепаратистам уже дев’ять гуманітарних конвоїв.

Напередодні Олександра Захарченка, так званого главу Донецької народної республіки (ДНР), за наказом кураторів із Москви взяли під домашній арешт. Зараз його утримує один із військових підрозділів ДНР. Приводом для затримання стало нібито зникнення партії зброї, присланої для «Новоросії». Про це поінформував Дмитро Снєгирьов, співголова громадського об’єднання «Права справа».
Як розповів активіст, крім того уранці 18 грудня у Російську Федерацію (РФ) вивезли Ігоря Плотницького, «главу ЛНР». «Йому інкримінують спробу взяти під контроль контрабанду палива з РФ, зокрема в Краснодоні, де розташована транзитна база контрабандних пально-мастильних матеріалів», — написав п. Снєгирьов у Facebook.
«Плотницький фактично хотів перекрити канал «сім’ї» Януковича, що є «донором» ЛНР і ДНР, із якого годувалися всі — бандити, російські службовці та корумповані українські чиновники», — пояснив Дмитро Снєгирьов.
А Дмитро Тимчук, координатор «Інформаційного опору», написав, що «у Краснодоні відбувається конфлікт між бандформуваннями ЛНР». Причина непорозумінь криється в захопленні однією з груп терористів таємної бази (бойовики називають її «перевалочний склад») контрабандних вантажів, що належить іншому бандформуванню. Правовласники контрабандних вантажів вимагають повернути захоплене майно, погрожуючи застосуванням танків (із цією метою в місто вже введено два танки). Між сторонами суперечки ведуться напружені перемовини.
Активіст зазначив, що для Росії ситуація на сході України стає дуже невигідною, тому вона намагатиметься будь-якою ціною заморозити цей конфлікт хоча би до весни, використовуючи проти «лідерів» невизнаних республік їхню «зав’язаність» на різноманітних корупційних схемах. Фактично йдеться про примус до примирення так званих лідерів самопроголошених республік.
Незважаючи на це сепаратисти вирішили запустити в обіг власну «валюту» — розрахунковий знак. Уже не тільки затверджено дизайн «грошових знаків», а й надруковано необхідну для початкового впровадження їх кількість. І тільки-но «керівництво» самопроголошених республік видасть відповідний указ, нова «валюта» буде пущена в оборот. «Я сфотографував зразок нової валюти ДНР/ЛНР («розрахунковий знак»), але не став відразу викладати. Бо голова Олександр Захарченко ще не підписав відповідного указу. Оскільки кілька годин тому помітив у стрічці ажіотаж навколо цієї теми — вирішив усе ж викласти деякі деталі анонсом», — написав один із бойовиків у Facebook.

Євген Клен

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply