Новини для українців всього свту

Sunday, May. 31, 2020

Нічна яхта

Автор:

|

Червень 28, 2012

|

Рубрика:

Нічна яхта

В опозиції є багато доказів злочинної діяльності Віктора Януковича. Про це розповіла Олександра Кужель, депутат кримського парламенту й лідер «Громадянського опору». «Докази є, і їх — багато. Наприклад, конституційний переворот, Харківські угоди, розстановка «наглядачів» по містах. Хто є відповідальним за рейдерство, корупцію? Прем’єр, міністри? Але призначає їх президент. Якщо президент щиро бореться з корупцією, то невже чиновники крастимуть?» — сказала вона.

За словами депутата, під час президентства п. Януковича на 40 % зріс бандитизм. «Ми маємо ситуацію, у якій Янукович уявив себе царем у своєму палаці «Межигір’я». Зараз багато розповідають, що йому з Дніпропетровська недавно підкотили «ладью» — стилізовану сучасну яхту із червоного дерева зі золотими унітазами. Дніпропетровські фахівці, які її робили, стверджують, що цю яхту накрили сіткою й гнали ночами, щоби люди не побачили», — розповіла п. Кужель.

«Тож, отримавши такий подарунок, хіба Віктор Янукович скаже в Дніпропетровську чиновникам, щоби вони не крали? Люди все бачать і зневірюються, а більшість озлоблюється», — зауважила вона.

Олег Садовий

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply