Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 15, 2019

Незаконно зрубали 2 060 ялинок

Автор:

|

Грудень 27, 2012

|

Рубрика:

Незаконно зрубали 2 060 ялинок

У м. Сєверодонецьку Луганської області чоловік організував незаконну вирубку ялинок для подальшої реалізації. Як повідомляє відділ зв’язків із громадськістю головного управління МВС України в Луганській області, у міліцію надійшла інформація, що протягом кількох днів на територію однієї зі шкіл недалеко від Сєверодонецька під’їжджають машини, завантажені ялинками.

Під час перевірки цієї інформації було встановлено, що імпровізований склад для зберігання ялинок на території школи влаштував житель міста. За кілька тижнів до Нового року чоловік планував почати розпродавати незаконно вирубані дерева. «Як і передбачалося, на жодному з дерев не було чіпа, який повинен бути на кожній ялинці, усі дерева були зрубані незаконно», — повідомляє прес-служба. За підрахунками правоохоронців, на території імпровізованого складу було 2 060 дерев.
Цей факт зареєстровано в Єдиному державному реєстрі досудових розслідувань. Провадиться досудове розслідування. Сума збитків склала 260 тис. грн. Як писав «Міст», за купівлю та продаж новорічної сосни йтаялини без електронного чіпа передбачено штраф розміром від 274 до 1 753 грн.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...