Новини для українців всього свту

Monday, Nov. 30, 2020

На Кіровоградщині роздавали українофобські листівки

Автор:

|

Листопад 16, 2012

|

Рубрика:

На Кіровоградщині роздавали українофобські листівки

До обласного осередку Всеукраїнського об’єднання (ВО) «Свобода» звернувся настоятель місцевого храму Української автокефальної православної церкви (УАПЦ) зі селища Пантаївки Олександрійської міської ради з приводу поширення листівок із прямими погрозами на адресу жителів селища, які проголосували на виборах до Верховної Ради України за цю партію. «Свободівці» звернулися до Служби безпеки України, прокуратури, міліції, місцевої влади з вимогою негайно розслідувати акт українофобії.

Священнослужитель повідомив, що спершу побачив листівки, розклеєні біля церкви, а потім такі ж папірці почали приносити парафіяни з інших частин селища. Автори анонімних листівок звертаються до прихильників націоналістів: «Відтепер живіть і думайте над тим, що до вас кожної миті можуть прийти месники в образі онуків і правнуків колишніх воїнів Радянської армії та партизанів… А тому ми починаємо робити з вами те саме — вішати, різати, топити й палити ваші оселі! Разом із вашими дітьми! І будемо це робити теж уночі, щоб вам не спалося щоночі! Очікуйте!» У них також указано, що авторам відомо, на яких вулицях проживають прихильники ВО «Свобода», зокрема, імена кількох із них названо.
За словами настоятеля храму УАПЦ, одна з парафіянок, яка мешкає на вказаній у листівці вулиці, дуже налякалася й тепер відмовляється ночувати у власній домівці. Священик негайно звернувся до Служби безпеки України та міліції. Як зазначають у обласному партійному осередку, у разі, якщо влада виявиться байдужою або бездіяльною, ВО «Свобода» залишає за собою право громадського розслідування та покарання винуватців цього інциденту.
Віталіна Бевзенко, керівник центру громадських зв’язків УМВС у Кіровоградській області, поінформувала, що заява щодо цього інциденту надійшла 13 листопада до Олександрійського міськрайонного відділу міліції й від настоятеля храму УАПЦ з селища Пантаївки. Триває перевірка.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply