Новини для українців всього свту

Tuesday, Sep. 22, 2020

«Міністр освіти» крала гуманітарку

Автор:

|

Червень 04, 2015

|

Рубрика:

«Міністр освіти» крала гуманітарку

Леся Лаптєва

Леся Лаптєва, «міністр освіти й науки» «Луганської народної республіки» (ЛНР), і її заступник залишили свої посади та зникли в невідомому напрямку. Про це повідомив Геннадій Москаль, голова Луганської обласної військово-цивільної адміністрації. Так, за його словами, після її втечі «генеральна прокуратура» ЛНР встановила, що п. Лаптєва займалася злодійством. Жінка перебільшувала на папері кількість учнів і студентів на окупованій території й отримувала на «мертвих душ» гуманітарну допомогу з Росії.
На території Луганського інституту внутрішніх справ було виявлено цілі таємні склади з продуктами, які зараз роздають іншим навчальним закладам Луганська.
«Історія — дуже показова. Так звані чиновники ЛНР швидко зрозуміли, що єдина для них перспектива — це вкрасти якнайбільше й утекти якнайдалі», — зауважив п. Москаль.
Також, за його інформацією, на окупованій частині області готується значне скорочення спеціальностей у ВНЗ, через те що більшість студентів і професорсько-викладацького складу давно виїхала на контрольовану Україною територію. Зокрема, цього року в Луганську планують випустити 3,8 тис. бакалаврів і магістрів, котрим видадуть «якісь папірці замість дипломів». При цьому в минулі роки щорічно було близько 10 тис. випускників.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply