Новини для українців всього свту

Saturday, Sep. 26, 2020

Міліціонер «дахував» наркоторговців

Автор:

|

Лютий 14, 2013

|

Рубрика:

Міліціонер «дахував» наркоторговців

На Прикарпатті виявили організовану групу, що займалася виготовленням і збутом особливо небезпечного наркотику — ацетильованого опію. Як з’ясувалося під час слідства, організувала злочинну групу 40-річна мешканка Івано-Франківська. Про це повідомили в прес-службі прокуратури Івано-Франківської області.

Упродовж 2011-2012 рр. жінка налагодила в помешканнях наркозалежних осіб процес виготовлення та продажу наркотику.
Почувалися зловмисники доволі впевнено, адже покривав їхню діяльність працівник сектору боротьби з незаконним обігом наркотиків. Він попереджав своїх «підопічних» про перевірки правоохоронців, тож тривалий час наркоторговцям удавалось уникати покарання. У середньому протягом місяця угруповання отримувало понад 100 тис. грн прибутку.
Завдяки злагодженим діям прокуратури в Івано-Франківській області та Служби безпеки України на лаві підсудних опинились усі дев’ятеро учасників організованої злочинної групи. Кожен із них отримав різний термін ув’язнення — від півтора до п’яти років позбавлення волі. Організаторка ж проведе за ґратами 6,5 року. Корумпованого міліціонера суд також визнав винним, і він отримає покарання у вигляді позбавлення волі. Крім того, йому заборонено обіймати будь-які посади в правоохоронних органах.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply