Новини для українців всього свту

Friday, Oct. 23, 2020

«Межигір’я» закрили

Автор:

|

Березень 13, 2014

|

Рубрика:

«Межигір’я» закрили

Міністерство внутрішніх справ України з 11 березня тимчасово призупинило вільне відвідування резиденції «Межигір’я». У відомстві зазначають, що змушені вдатися до цього через інвентаризацію майна й об’єктів у колишньому маєтку Януковича, а також щоб уникнути випадків вандалізму.

«На час роботи державної комісії з інвентаризації контроль за периметром об’єкта, цілісністю печаток і недопущення проникнень на територію займатиметься МВС спільно з представниками громадськості», — ідеться в повідомленні. Подальшу долю самого об’єкту й матеріальних цінностей, як зазначають у МВС, вирішуватиме уряд.
Після втечі Януковича з «Межигір’я», українці мали змогу безперешкодно відвідувати резиденцію. Статки Януковича оцінили сумою 12 млрд USD, тоді як валютні резерви України становлять 15 млрд USD. Сам же президент-утікач згодом заявив: «Усе, що показували, — це красиві картинки. Уся ілюстрація (яку показали) робиться для моєї дискредитації, і це – політичний трюк».
Як писав «Міст», 23 лютого ц. р. Верховна Рада ухвалила постанову про повернення «Межигір’я» в державну власність. А 26 лютого Арсен Аваков заявив, що маєток охоронятимуть внутрішні війська. «Межигір’я» – колишня приватна резиденція Януковича в селі Нових Петрівцях Вишгородського району Київської області. Від 1935-го до 2007 року це була державна урядова резиденція, доки її не було виведено в приватну власність.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply