Warning: getimagesize(/homepages/29/d433047971/htdocs/sites/meest-online.com/wp-content/uploads/2011/10/melnichenko-300x225.jpg) [function.getimagesize]: failed to open stream: No such file or directory in /homepages/29/d433047971/htdocs/sites/meest-online.com/wp-content/plugins/wonderm00ns-simple-facebook-open-graph-tags/public/class-webdados-fb-open-graph-public.php on line 948

Новини для українців всього свту

Sunday, Oct. 20, 2019

Мельниченко — у США

Автор:

|

Жовтень 20, 2011

|

Рубрика:

Колишній майор державної охорони Микола Мельниченко перебуває в Сполучених Штатах Америки і запевняє, що не уникає слідства. Про це він заявив під час телефонної розмови з кореспондентом «Української правди». «Я знаходжусь у США і збираюсь подати в суд на генерального прокурора Віктора Пшонку за розповсюдження недостовірної інформації стосовно мене», — сказав він.

«Я не уникаю слідства і не переховуюсь. Я ніколи не підписував повісток про невиїзд і не отримував їх від жодного правоохоронця», — додав екс-майор. «Крім того, я офіційно звернувся до СБУ з повідомленням про те, що готовий до будь-яких слідчих дій у разі необхідності», — заявив пан Мельниченко.

Номер, з якого телефонував екс-майор, був від американського оператора. Крім того, кілька днів тому Микола Мельниченко зв’язувався з «Українською правдою» через скайп, і під час розмови заявив, що на нього і його адвокатів готувався замах. Пан Мельниченко також уточнив, що «на слідчу групу ГПУ у справі Ґеорґія Ґонґадзе чиниться тиск з боку СБУ та близького оточення Леоніда Кучми».

Василь Нетудихата

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...