Новини для українців всього свту

Sunday, Oct. 25, 2020

Марія Деві Христос повернулася в Київ

Автор:

|

Травень 23, 2013

|

Рубрика:

Марія Деві Христос повернулася в Київ

Секта «Біле братство» на чолі з Мариною Цвігун, більше відомою як Марія Деві Христос, повернулася в Київ. Тепер жінка заманює адептів у секту під виглядом художниці-поетеси-співачки Вікторії Преображенської. Нагадаємо, що «Біле братство» було в усіх на вустах з 1990-го по 1993 рік. Сотні тисяч людей, повністю потрапивши під вплив «Матері», як називали вони Марину Цвігун, покинули свої сім’ї та віддали в дар секті свої квартири. Закінчилося все тим, що 10 листопада 1993 року члени «Білого братства» захопили Софію Київську й оголосили про намір себе спалити.

Марина Цвігун була засуджена до чотирьох років позбавлення волі. Екс-заступник прокурора Віктор Шокін, який тоді вів справу «Білого братства», згадує, що в дуже багатьох адептів секти виявили психічні відхилення, а ось саму Цвігун визнали осудною. 1997-го вона вийшла на свободу. Після виходу з в’язниці Марина Цвігун відновила свою діяльність у Москві — там під виглядом художниці Вікторії Преображенської вона влаштовувала виставки картин. А тепер знову перебралася до Києва, де організувала експозицію в напівпідвалі старого будинку в самому центрі міста. Там довірливим любителя мистецтва розповідають усе те ж: про шосту расу, кінець світу та просвітління із Сіріуса.
Проте експерти вважають, що колишнього масштабу секта вже не набуде. «Тепер вона працює на культурологічній основі, через виставки картин. Адже, якщо вона буде, як раніше, відверто проповідувати, нею одразу ж зацікавляться органи. Але збагатитися за рахунок довірливих людей «Біле братство» зможе», — розповів дослідник тоталітарних сект Юрій Чернишов.
На думку фахівця, Цвігун зараз не бідує. «Тоді у «Братство» вступали люди не лише з України та Росії, але і з Канади, Ізраїлю, Словаччини. Вони віддавали їй свої гроші, квартири, будинки. Усієї нерухомості слідству відшукати тоді не вдалося, гадаю, у неї залишилося чимало майна», — вважає п. Чернишов.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply