Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 15, 2019

Махінації з бюджетом

Автор:

|

Грудень 27, 2012

|

Рубрика:

Махінації з бюджетом

Понад 1,3 млрд грн — такій сумі дорівнює загальний обсяг махінацій із державним бюджетом, які цього року викрила податкова міліція України. Про це повідомив Андрій Головач, начальник податкової міліції. «Ми значно посилили роботу в цьому напрямку, визначивши контроль за витратами державного бюджету як один із пріоритетів нашої діяльності. Завдяки заходам податкової міліції вже відшкодовано завдані державі збитки на суму понад 300 млн грн, і робота у цьому напрямку триває», — зауважив п. Головач.

Одним із яскравих прикладів цієї роботи Андрій Головач вважає викриття податковою міліцією схеми розкрадання державних коштів керівництвом державного підприємства, яке було замовником тендерів на загальну суму понад 212 млн грн. Під час перевірки постачальника державного підприємства було встановлено, що вказаний суб’єкт господарювання є «фіктивним». У зв’язку із цим держпідприємству донараховано 25,4 млн грн. Податківці повністю довели провину порушників, й ті, погодившись із претензіями, добровільно сплатили кошти до бюджету в повному обсязі.
Порушену за цим фактом карну справу за ознаками ухилення від сплати податків у особливо великих розмірах нині спрямовано до суду. «Ефективна робота податкової міліції з протидії подібним явищам і невідворотність покарання за розкрадання державних коштів має надважливе значення, адже дає змогу не тільки забезпечувати соціальні ініціативи, а й зменшувати тиск на легальний бізнес, який формує дохідну частину бюджету», — наголосив керівник податкової міліції.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...