Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 17, 2019

Луганських школярів окупанти тренують убивати людей

Автор:

|

Липень 07, 2016

|

Рубрика:

Луганських школярів окупанти тренують убивати людей

Луганські школярі

В оборонно-спортивному таборі Міністерства оборони Російської Федерації (РФ) «Гвардієць», який розташований у Нижньому Новгороді, пройшли підготовку 20 школярів із контрольованого російсько-терористичними бойовиками Луганська.
Такий відео сюжет був викладений на сепаратистському каналі News-Front у YouTube. На відео підлітки розповіли, що в таборі вони вчилися стріляти зі зброї. «Навчилися збирати-розбирати автомат Калашникова, стріляти з пістолета Моргуліна… Також стрільба була з бойового автомата Калашникова на польовому виході», — поділився один із них. Інший підліток зазначив, що стрільба велася бойовими патронами. Школярам від імені Сергія Шойгу, міністра оборони РФ, вручили наручний годинник і грамоти.
Варто зазначити, що торік сепаратисти почали залучати неповнолітніх до служби у своїх загонах, навчання в так званих військово-патріотичних таборах, а також запровадили в школах так звані уроки державності. За наявними даними Дитячого фонду Організації Об’єднаних Націй ЮНІСЕФ на тимчасово непідконтрольній Україні частині Донбасу та вздовж лінії розмежування живуть близько 600 тис. дітей.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...