Новини для українців всього свту

Sunday, Nov. 17, 2019

Конфлікт з інвестором зі США

Автор:

|

Квітень 19, 2012

|

Рубрика:

Конфлікт  з інвестором зі США

У готельному комплексі села Білої Криниці неподалік м. Рівного працівники обласного міліцейського управління провели обшук, під час якого було затримано Ісака Каліхмана, американського інвестора підприємства «Нерудтехпром ЛТД». Чоловіка було ізольовано та поміщено до міліцейської машини на півтори години. Пізніше п. Каліхман заявив про неправомірні, на його думку, дії працівників міліції.

У прокуратурі Рівненської області пояснили, що обшук проводився за участю слідчо-оперативної групи та понятих зі застосуванням відео­зйомки. Крім засновника «Нерудтехпрому ЛТД», щодо якого розслідується карна справа, у приміщенні був присутній і п. Каліхман — інвестор компанії, колишній громадянин України, а тепер — громадянин США. «Після того, як останній почав перешкоджати проведенню слідчих дій і відеозйомки, співробітники спецпідрозділу «Беркут» ужили заходів для забезпечення порядку. Водночас, затримання зазначеного громадянина не проводилося, запобіжних заходів не застосовували», — сказано в повідомленні прокуратури області.

Історія цього конфлікту, за версією прокуратури, — така: 16 березня працівниками Рівненського районного відділу міліції було порушено карну справу щодо одного із засновників підприємства «Нерудтехпром ЛТД» за фактом розтрати майна, учиненого в особливо великих розмірах. «Як встановлено, вказана особа, усупереч вимогам статуту, без згоди та проведення загальних зборів з іншими учасниками товариства підписала угоду з дочірнім підприємством «Ю енд Ай Інтернешнл» про передачу останній будівлі готелю в селі Білій Криниці в рахунок погашення заборгованості за кредитною угодою. При цьому вартість переданого майна значно перевищувала залишок боргу за кредитом, унаслідок чого було завдано шкоди іншим співвласникам майна. А також слідством виявлено ознаки службового підроблення інших офіційних документів», — зазначили в міліції.

У прес-службі також повідомили, що «під час розслідування цієї карної справи з метою розшуку та вилучення необхідної документації, яка має доказове значення, слідчим було вирішено провести обшук приміщень підприємства. Було встановлено, що розшукувані документи перебували не за юридичною адресою товариства, а за фактичним місцем розташування — у приміщенні готелю. Судом за поданням слідчого було ухвалене рішення про проведення відповідних слідчих дій саме в цьому приміщенні».

Іван Заторський

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...