Новини для українців всього свту

Thursday, Jan. 23, 2020

«Кіборга» намагалися продати в ДНР

Автор:

|

Січень 07, 2015

|

Рубрика:

«Кіборга» намагалися продати в ДНР

Донецький аеропорт

У Донецькій області троє місцевих мешканців викрали військовослужбовця Збройних сил України (ЗСУ), котрий повернувся додому у відпустку. «До одного із секторів зони проведення Антитерористичної операції (АТО) надійшла інформація про затримання цивільними особами воїна окремої механізованої бригади ЗСУ, котрий перебував у заохочувальній відпустці в одному з населених пунктів Донеччини», — ідеться в повідомленні прес-служби Міністерства оборони (МО) України.

Згідно з інформацією, завдяки вправним діям і успішно проведеній операції спецпризначенці звільнили українського вояка й затримали трьох цивільних осіб з кримінальним минулим. Бійця із численними травмами та забоями кінцівок, голови й шиї було доставлено до Маріупольської лікарні швидкої допомоги.
За результатами попереднього слідства встановлено, що військовослужбовець-учасник АТО захищав Донецький аеропорт. Після виконання завдань в зоні АТО хлопець прибув додому у військовому однострої. Це помітило троє місцевих мешканців, і вони захопили «кіборга» в полон.
«Два дні бандити знущалися з українського бійця. Їхній ватажок зателефонував до представника терористичного угруповання «Донецька народна республіка» (ДНР) і запропонував передати хлопця за грошову винагороду. Проте на заваді злочинцям стали українські блокпости», — розповів офіцер штабу окремого полку спеціального призначення.
Зараз стан здоров’я військовослужбовця окремої механізованої бригади ЗСУ — задовільний, повідомила прес-служба МО. Він продовжить лікування в одному з військових шпиталів.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply