Новини для українців всього свту

Wednesday, Dec. 11, 2019

Керівника «Лук’янівки»— усунуто

Автор:

|

Квітень 12, 2012

|

Рубрика:

Керівника «Лук’янівки»— усунуто

Євгена Домбровського, виконувача обов’язків керівника Лук’я­нівського слідчого ізолятора (СІЗО), відсторонено від займаної посади на період перевірки щодо зловживань службовим становищем працівниками цієї установи. Про це заявив Анатолій Мельник, прокурор Києва. «За моєю вказівкою до керівника Державної пенітенціарної системи міста Києва було спрямовано вимогу про усунення із займаної посади виконувача обов’язків керівника Лук’янівського СІЗО», — заявив п. Мельник.

За його словами, в. о. керівника СІЗО відсторонили до кінця проведення перевірки, яка триватиме до 13 квітня 2012 року. Анатолій Мельник нагадав, що під час перевірки опитують усіх осіб, які перебувають у СІЗО. «За результатами перевірки, у разі виявлення зловживань, буде порушено карні справи», — додав прокурор. Новим виконувачем обов’язків начальника Лук’янівського СІЗО призначено Павла Голубовського.

Нагадаємо, що президент Янукович запропонував генеральному прокурору Віктору Пшонці організувати перевірку в Лук’янівському СІЗО. Прем’єр-міністрові Азарову було доручено забезпечити підготовку та подання на розгляд Верховної Ради України проекту закону про внесення змін до Закону «Про Державний бюджет України на 2012 рік» щодо збільшення витрат на поліпшення матеріально-побутових умов утримання громадян в установах попереднього ув’язнення та їхнього медико-санітарного забезпечення.

 Андрій Підкуймуха

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply