Новини для українців всього свту

Sunday, Sep. 27, 2020

Катування сльозогінним газом

Автор:

|

Лютий 21, 2013

|

Рубрика:

Катування сльозогінним газом

На Чернігівщині міліціонера засудили до трьох років ув’язнення за застосування до підозрюваного сльозогінного газу. Апеляційний суд Чернігівської області минулого тижня підтримав позицію прокуратури та засудив оперуповноваженого одного з відділків міліції до позбавлення волі терміном на три роки із забороною обіймати посади в правоохоронних органах на три роки, повідомила прес-служба прокуратури області.

Суд також позбавив засудженого звання лейтенант міліції. Як було встановлено, у червні 2010 року міліціонер, перевищуючи надані йому повноваження, застосовував насильство до жителя одного зі сіл Козелецького району та змусив його зізнатися в крадіжці, якої той не скоював. Для тиску на чоловіка міліціонер застосував сльозогінний газ і таким чином примусив його обмовити себе.
У першій інстанції справу розглядав Козелецький районний суд і засудив працівника міліції до умовного покарання. У прокуратурі Чернігівської області таке покарання визнали за м’яке й оскаржили рішення суду в апеляційному суді. Вирок апеляційного суду вже набув чинності.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply