Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 23, 2021

Готується винищення кримських татарів

Автор:

|

Вересень 04, 2014

|

Рубрика:

Готується винищення кримських татарів

Мустафа Джемільов

Мустафа Джемільов, лідер кримськотатарського народу, стверджує, що Росія готується вбивати кримських татар, оскільки вважає їх за «п’яту колону». «У нас є інформація про те, що перш ніж почнуться військові дії з Україною, вони (росіяни — Ред.) повинні знищити «п’яту колону» на території АРК. П’ятою колоною вони називають кримських татар. Ми навіть знаємо, що вони складають списки людей, котрі мають зникнути або бути вбитими. І в першу чергу це — члени меджлісу», — сказав патріот.

За його словами, із цією метою в Криму вже перебувають чеченці та дагестанці, котрі, утім, не хочуть воювати з татарами, але росіяни намагаються їх до цього змусити. «Ці контрактники нам казали, що розуміють нас і бачать нашу слушність, але вони не можуть виїхати, оскільки в заручниках у Кадирова перебувають члени їхніх сімей, котрих можуть просто розстріляти. Тому, якщо щось почнеться, вони змушені будуть робити те, що їм накажуть», — розповів п. Джемільов.
Лідер кримських татар додав, що до нього зверталися від імені Путіна й пробували домовитися. Зокрема, в обмін на лояльність йому пообіцяли дозволити в’їзд до Криму та звільнити сина, котрий із травня 2013-го перебуває під вартою за підозрою в умисному вбивстві.
«Але оскільки це неможливо, я тільки відповів їм: «До якої ж міри мерзенний ваш режим, якщо ваша держава займається заручництвом». І попросив передати Путіну, що я з терористами не розмовляю», — сказав Мустафа Джемільов. Він упевнений, що хоч зараз Росія намагається домогтися розколу серед кримських татар і знайти серед них колабораціоністів, їй це не вдасться.

До слова
Меджліс кримськотатарського народу тимчасово вивів зі свого складу двох членів, котрі ввійшли до складу маріонеткової влади анексованого Криму. Із Меджлісу було виключено Ремзі Ільясова, котрий погодився на посаду «віце-спікера» кримського парламенту, а також Тейфука Гафарова, «віце-мера» Сімферополя. Крім того, тимчасово призупинено членство Заура Смірнова, котрий не залишив посади «голови» комітету в справах міжнаціональних відносин і депортованих громадян, попри вимогу Меджлісу. Остаточне ж рішення щодо повного припинення членства вказаних осіб буде ухвалене на наступній сесії Курултаю, бо Меджліс не має для цього відповідних повноважень.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply