Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Thursday, Aug. 16, 2018

Герой України просить притулку в Британії

Автор:

|

Червень 02, 2016

|

Рубрика:

Герой України просить притулку в Британії

Сергій Бондрачук

Із України втік один із соратників президента Ющенка — Сергій Бондарчук, колишній очільник державної компанії «Укрспецекспорт». Він вигулькнув аж у Великій Британії та заявив, що очікує там на надання політичного притулку. «Я подав документи на отримання політичного притулку рік тому. Процедура отримання непроста та довготривала за часом, тому досі очікую», — сказав утікач.
«Наприкінці 2014-го мене від СБУ відправили у відрядження на навчання в академії Міністерства оборони Британії. Я там навчався до кінця квітня 2015-го, — сказав він. — Звістка про підозру та розшук застала мене, коли я був у цій країні. Моє місце перебування було відоме СБУ і ГПУ. Я хотів повернутися в Україну та боротися за своє чесне ім’я і справедливість, але всі мої друзі й родина наполягали, що це — не правильно, і що захищати себе на свободі легше, ніж у тюрмі. З часом стало зрозуміло, що вони мали рацію».
Українські правоохоронці звинувачують Сергія Бондарчука у розкраданні державного майна у сумі 7,5 млн USD. Із червня 2015 року він перебуває у розшуку Інтерполу. Сам фігурант заявляє, що обвинувачення проти нього — сфальсифіковані.
Сергій Бондарчук — офіцер СБУ, бізнесмен, колишній народний депутат України, член керівництва партії «Наша Україна» й ініціатор її розпуску. З 2005-го до 2010 рік він був генеральним директором Державної компанії з імпорту й експорту продукції і послуг військового та спеціального призначення «Укрспецекспорт». Із рук президента Ющенка отримав орден за заслуги та звання Героя України.

Остап Левчич, Zaxid.net

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...