Новини для українців всього свту

Monday, Sep. 21, 2020

Газовий балон ледь не розніс ресторан

Автор:

|

Лютий 28, 2013

|

Рубрика:

Газовий балон ледь не розніс ресторан

У ресторані «Апрель» у центрі Києва, біля станції метро «Площа Льва Толстого», 17 лютого на кухні вибухнув газовий балон. Унаслідок надзвичайної пригоди постраждали 11 осіб, у трьох із них — 80 % опіків тіла, у решти — незначні опіки, травми різних ступенів тяжкості та забої, загиблих немає. Постраждалих винесли з ресторану на ношах. Троє осіб з опіками — і досі у реанімації у важкому стані. Їм уже зробили операції з пересадки шкіри.

На місце пригоди прибуло чотири карети швидкої допомоги, дві пожежні бригади, а також служба газу. Як розповіли працівники крамниць, розташованих поруч із рестораном, ударна хвиля після вибуху була такої сили, що затремтіли стіни. Перелякані люди вибігли на вулицю, подумавши, що почався землетрус. В охоронця, який перебував у будівлі, було закривавлене обличчя. Зі закладу вивели всіх відвідувачів.
Причиною вибуху в елітному столичному ресторані могла стати економія на опаленні. Таку версію висувають співробітники інших закладів харчування. Заборонений газовий балон, імовірно, використовували для обігріву критої тераси закладу. Газові обігрівачі – істотно дешевші за електричні. Червоний балон із написом «пропан» ще довго стояв на вході. За українськими законами, газові балони не можна використовувати біля житлових приміщень. Під заборону підпадають чи не всі київські заклади харчування. У центрі Києва ресторанів, що стоять окремо, фактично немає. Усі вони розташовані в підвалах житлових будівель.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply