Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 27, 2020

Ганна Герман винним Януковича не вважає

Автор:

|

Червень 28, 2018

|

Рубрика:

Ганна Герман винним Януковича не вважає

Триває судовий процес про державну зраду Януковича. На засіданні Оболонського районного суду Києва 26 червня Ганна Герман, уродженка Львівщини й екс-соратниця президента-втікача, заявила, що не вважає його винним у державній зраді. «Гадаю, що справедливий суд виправдає Януковича! Адже він лише хорошого хотів для України. Спитайте будь-кого — тоді жилося краще», — сказала вона.
Свідок також заявила, що не бачила листа Януковича до Путіна з проханням ввести війська і не вірить, що він був можливим. «Колись читала в пресі, що такий лист був. І я давала свої коментарі як народний депутат. Казала, що не вірю, що президент України може кликати війська іншої держави в свою країну. Але якщо він так зробив, то його підтримати в цьому не можу. Я залишаюся на тих самих позиціях», — повідомила вона.
Крім цього, п. Герман заявила, що Янукович також може домогтися визнання незаконним рішення Верховної Ради (ВРУ) про відсторонення його з посади, оскільки в момент голосування він ще перебував на території України. «Коли поставили на голосування цей законопроект, я зателефонувала Віктору Федоровичу. Оскільки напередодні ввечері він мені дзвонив із вертольота та казав: «Аню, я виїжджаю на схід України, хочу об’їздити схід України і поспілкуватися з людьми, хочу заспокоїти людей». Знаючи, що він у Харкові, я набрала його, це був ранок, він був у цей час у готелі. Це був ранок того дня, коли в Раді відбувалося голосування. Питаю: ви знаєте, що у ВРУ зараз поставили питання про те, що ви залишили країну? А він каже: «Як?». Коли було щось несподіванкою, він переходив на російську мову, навіть зі мною, хоча зі мною розмовляв українською. Він каже: «Аню, ну як, я ж у Харкові! Ти їм скажи, що не можна це голосувати!» — розповіла колишня депутатка. Вона вважає, що «настане час і це дасть можливість Януковичу сказати: я досі легітимний».
Нагадаємо, що лист Януковича до Путіна викладали в Інтернет. Документ датується 1 березня 2014 року, а місцем його написання позначений Ростов-на-Дону. Також охоронець Януковича в суді розповів, як утікав екс-президент. За його словами, спочатку 21 лютого 2014-го президент полетів із сім’єю на двох гвинтокрилах із Межигір’я до Харкова. Потім із Харкова полетів у невідомому напрямку вже двома літаками Falkon, але «Украерорух» їм наказав сісти і вони приземлилися в Донецьку. Потім Янукович на автомобілі поїхав у бік Криму. Три російських військових гелікоптери з пілотами без шевронів забрали його на полі в Запорізькій області та перевезли до російської Анапи. 23 лютого його перевезли на базу Чорноморського флоту Російської Федерації (РФ) в Криму, звідки він знову поїхав у РФ.

До слова
Відсутність прогресу в розслідуванні злочинів соратників Януковича розвалює справи проти них. Так, Печерський районний суд Києва зняв арешт із майна та статків Юрія Колобова, колишнього міністра фінансів України. Згідно з рішенням, суд постановив задовольнити клопотання адвоката п. Колобова про зняття арешту з будинку площею 512,4 кв. м, грошових коштів у «Брокбізнесбанку», «Державному ощадному банку», «Промінвестбанку» й «Укрексімбанку», а також із земельних ділянок у селищі Козин в Обухівському районі Київської області.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply