Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 25, 2020

Freedom House: відвідини Луценка

Автор:

|

Квітень 05, 2012

|

Рубрика:

Freedom House: відвідини Луценка

Представники американської міжнародної правозахисної організації Freedom House зустрілись у Лук’янівському слідчому ізоляторі (СІЗО) із Юрієм Луценком, колишнім міністром внутрішніх справ. Про це розповів Олександр Сайко, начальник Управління Державної пенітенціарної служби України в місті Києві та Київській області.

«Зустріч тривала більш ніж півгодини, про зміст і рішення, які там обговорювалися, не відомо, тому що це все проводилося конфіденційно», — сказав п. Сайко. Водночас, він повідомив, що представники Freedom House залишили Лук’янівський СІЗО приблизно о 16.00 і поїхали на зустріч із Володимиром Литвином, головою Верховної Ради України.

За словами Олександра Сайка, представники Freedom House також відвідали медичну частину в Лук’янівському СІЗО, перевірили й оглянули приміщення, у яких утримують Юрія Луценка й де раніше перебувала Юлія Тимошенко, а також інші приміщення. Тим часом донька Юлії Тимошенко, Євгенія, заявила, що її мати також просить допустити до неї представників Freedom House, які звернулися до української влади з проханням дозволити відвідини лідера опозиції. За словами Євгенії Тимошенко, екс-прем’єр уже написала відповідну заяву керівництву колонії.

Нагадаємо, що наприкінці березня ц. р. Freedom House повідомила, що знизила на один пункт рейтинґ політичних прав в Україні — із трьох до чотирьох. Загалом, за оцінками американської міжнародної правозахисної організації, Україна залишається частково вільною країною.

 Андрій Підкуймуха

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply