Новини для українців всього свту

Wednesday, Sep. 23, 2020

«Друзі» спалили харків’янку

Автор:

|

Червень 06, 2013

|

Рубрика:

«Друзі» спалили харків’янку

Померла 17-річна харків’янка Юлія Ірніденко, яка на момент шпиталізації перебувала в стані дуже сильного алкогольного сп’яніння. Про це розповів Аслан Цогоєв, завідувач опікового відділення лікарні, заслужений лікар України. «У дівчини було обпалено 90 % шкірного покриву, на додачу, як показав аналіз, у її крові виявлено 2,434 проміле алкоголю, що рівноцінно випитій пляшці горілки», — зазначив медик.

Десять днів харків’янка Юля перебувала між життям і смертю. Її намагалися врятувати найкращі фахівці Харківського опікового центру, десятки простих людей здали кров для школярки, але вона не вижила. У Харків запросили професора Еміля Фісталя, але лікар не встиг навіть вилетіти з Донецька: Юля померла. Про те, хто підпалив дівчину й навіщо, досі не з’ясовано.
Сергій Синсиневич, у квартирі котрого відбувалася фатальна вечірка з нагоди його призову в армію, уникає спілкування із журналістами. Мама 22-річного Павла Губіна, якого відразу затримали, щосили захищає сина, доводячи, що в помешканні той опинився випадково. Молоді люди у дворі будинку, де проходила вечірка, розповіли, що Юля зустрічалася зі Сергієм, бувало, сварилися, але потім мирилися. А от із Павлом вона нібито взагалі не була знайома.
«Ніхто не знає, як усе було. Якщо вона була в синтетичному одязі, достатньо й 20 г спирту. Якби дівчину рясно поливали водою, то таких серйозних опіків можна було уникнути», — прокоментував ситуацію д-р Цогоєв.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply