Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Wednesday, Feb. 20, 2019

Донька Кучми заплатить за розкішний ландшафтний дизайн

Автор:

|

Листопад 22, 2012

|

Рубрика:

Донька Кучми заплатить за розкішний ландшафтний дизайн

Олена Пінчук, донька екс-президента Леоніда Кучми, має сплатити понад 500 тис. USD компанії з ландшафтного дизайну Oehme van Sweden. Таке рішення ухвалив американський суд округу Колумбія. Oehme van Sweden звинуватила п. Пінчук і кіпрську компанію Maypaul у несплаті наданих послуг із ландшафтного дизайну вмаєтку під Києвом, у Конча-Заспі, де, за твердженням позивача, мешкає родина Пінчуків. Сума боргу складає 486 985 USD плюс судові витрати.

Пол Талер, адвокат компанії Oehme van Sweden, вважає, що Олена Пінчук іще може подати апеляцію на рішення суду, але це лише відтермінує те, що й так є неминучим. Якщо п. Пінчук і Maypaul відмовляться від сплати боргу, знадобиться кілька місяців, аби його забрати. Але він «зростає щодня», наголосив п. Талер.
Згідно з контрактом, фірма Maypaul мала оплатити професійні послуги Oehme van Sweden на суму, що не перевищує 447 600 USD, двадцятьма рівними щомісячними платежами. Робота тривала з 2004-го по 2008 рік.
Тим часом, Олена Пінчук уже виплатила понад 600 тис. USD за дизайнерські послуги цієї фірми. 2008 року вона почала обурюватися, що платить забагато. Після чергового нагадування від фірми Oehme van Sweden про необхідність покрити попередню роботу п. Пінчук у своєму листі від 26 січня 2009 року до Лізи Делплейс,представниці Oehme van Sweden, висловила незгоду з необхідністю додаткових виплат і попросила переглянути надіслані раніше рахунки.
Примітно, що в договорі з розробниками ландшафтного дизайну прізвище Олени Пінчук нефігурувало. Формально він був підписаний із керівництвом кіпрського офшору Maypaul, через який проводилися розрахунки. Американські адвокати Олена Пінчук постійно наполягали, що саме тому вона не може виступати стороною судового розгляду, оскільки не підписувала контракту з позивачем.
Ділянку, на якій Oehme van Sweden під керівництвом п. Пінчук та її представників розробляла ландшафтний дизайн, 2004 року отримала транспортно-експедиційна компанія «Світ шляхів», яка нібито належить структурам Віктора Пінчука. Отриманням ділянки компанія завдячує Вікторові Януковичу. Адже саме його уряд у квітні 2004 року передав у оренду, а вже в липні – у власність «Світу шляхів» 114 га землі в елітному селищі Конча-Заспа під Києвом. У жовтні того ж року тодішній губернатор Київщини Анатолій Засуха підписав акт на право володіння ділянкою 135 га для цієї фірми.
Варто зазначити, у списку десяти найдорожчих будинків світу, складеному аналітиками нерухомості, 6-те місце посіла вілла Олени Пінчук у Великій Британії. У 2008 році донька президента Кучми встановила рекорд із ціни на нерухомість у Великій Британії, купивши за 80 млн GBP п’ятиповерховий особняк у Кенінґстоні.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...