Новини для українців всього свту

Monday, Nov. 30, 2020

Доктор Пі — обмежено осудний

Автор:

|

Березень 15, 2012

|

Рубрика:

Доктор Пі —  обмежено осудний

Андрія Слюсарчука, більш відомого як Доктор Пі, було визнано обмежено осудним. Як заявив Мирослав Демків, працівник Державної пенітенціарної служби у Львівській області, п. Слюсарчук повернувся до своєї камери у Львівському слідчому ізоляторі (СІЗО) з обласної психіатричної лікарні, де протягом місяця він проходив експертизу на осудність. За словами чиновника, після перебування в клініці Доктор Пі нітрохи не змінився, він так само читає газети, дивиться телевізор. «А от книг не читає та по медичну допомогу не звертається. Ліків ніяких не приймає», — зауважив Мирослав Демків.

Як писав «Міст», 2 лютого ц. р. рішенням суду Андрія Слюсарчука скерували до психіатричної лікарні для експертизи. Дещо раніше таку експертизу провели в медчастині СІЗО, проте її виявилося недостатньо. У лікарні його обстежували «за всіма статтями», нагадує видання. Інформації про те, чи визнали п. Слюсарчука психічно хворим, наразі немає (якщо це так, то його не можуть засудити). «Результати вже є, їх долучено до справи, але ми не маємо права їх розголошувати», — сказав посадовець.

Правозахисник Едуард Багіров пояснив, що висновки лікарів можуть бути для суду мотивом до пом’якшення вироку. Наразі Андрій Слюсарчук і далі сидітиме в СІЗО, поки суд не ухвалить постанови про його етапування або про звільнення.

Нагадаємо, що Доктора Пі звинувачують у шахрайстві й у тому, що він використовував підроблений диплом лікаря. Андрія Слюсарчука заарештували в листопаді 2011 року. Львівська газета «Експрес» провела розслідування, стверджуючи, що псевдолікар довів до смерті кількох осіб. Проте в міліції інформують, що жодних заяв від жертв п. Слюсарчука не надходило.

Сніжана Непийпиво

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply