Новини для українців всього свту

Sunday, Nov. 17, 2019

Доктор Пі намагався скоїти суїцид?

Автор:

|

Квітень 12, 2012

|

Рубрика:

Доктор Пі намагався скоїти суїцид?

Андрій Слюсарчук, відомий як Доктор Пі, зробив спробу вчинити самогубство у Львівському СІЗО. Про це повідомила його адвокат Наталія Романик. За її словами, Андрій Слюсарчук, перебуваючи в слідчому ізоляторі, розрізав собі вени на лівій руці. Це вчасно помітили працівники СІЗО й зупинили його, зазначила правник, додавши, що зараз стан її клієнта — украй важкий, він скаржиться на головний біль, у нього тремтять руки й ноги. Крім того, п. Романик підкреслила, що, усупереч українському законодавству, працівники СІЗО не дають їй можливості зустрічатися з підзахисним.

Своєю чергою, Миро­слав Демків, спікер управління Державної пенітенціарної служби у Львівській області, спростував цю інформацію. «Я можу чесно сказати, що за час свого перебування в СІЗО ув’язнений Слюсарчук не робив спроб самогубства», — повідомив чиновник. Стосовно перешкод, які нібито чиняться адвокату п. Слюсарчука в проведенні зустрічей із клієнтом, п. Демків зазначив: «Андрій Слюсарчук перебуває під слідством, він числиться за судом, і всі зустрічі відбуваються за письмовим дозволом органу, до якого він зарахований».

«Якщо адвокат має такий дозвіл, то в працівників СІЗО не буде підстав забороняти побачення. Такого не буває, аби йому могли не надати право зустрічі», — уточнив посадовець. Як писав «Міст», у лютому ц. р. Андрій Слюсарчук перебував на експертизі в обласній психіатричній лікарні.

 Юстина Зарваниця

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...