Новини для українців всього свту

Thursday, Dec. 3, 2020

«Буде сидіти, як усі!»

Автор:

|

Лютий 13, 2014

|

Рубрика:

«Буде сидіти, як усі!»

У приміщенні Комінтернівського районного суду Харкова 11 лютого відбулося судове засідання за скаргою екс-прем’єра Юлії Тимошенко та її захисту на відмову комісії Державної пенітенціарної служби пом’якшити умови її перебування в Качанівській виправній колонії у зв’язку з відбуттям третини терміну покарання.

Прокуратура залишила чинним рішення комісії Качанівської виправної колонії, яким було відмовлено в переведенні екс-прем’єра Юлії Тимошенко на дільницю соціальної реабілітації. «Ретельно вивчивши аргументацію комісії, прокуратура вважає рішення законним і таким, що задовольняє норми Кримінально-виконавчого кодексу України. Ми не бачимо підстав для прийняття іншого рішення комісією, і цю позицію прокуратура підтримуватиме в суді», — заявила Вікторія Тугайбей, старший прокурор прокуратури Комінтернівського району Харкова.
Раніше Сергій Власенко, захисник екс-прем’єра, заявляв, що 30 грудня 2013 року Юлія Володимирівна звернулася до керівництва Качанівської колонії з проханням полегшити їй умови відбування покарання у зв’язку зі закінченням третини терміну, до якого її засуджено. «Оскільки вона відбула третину свого покарання, то має право на полегшення режиму перебування, у тому числі на можливість зведеного виходу в Харків», — сказав п. Власенко. 17 січня комісія Качанівської виправної колонії одноголосно постановила відмовити в задоволенні заяви п. Тимошенко щодо пом’якшення умов відбування покарання.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply