Новини для українців всього свту

Thursday, Oct. 22, 2020

«Беркут» ліквідували

Автор:

|

Березень 06, 2014

|

Рубрика:

«Беркут» ліквідували

Виконувач обов’язків міністра внутрішніх справ Арсен Аваков підписав наказ про ліквідацію спеціального підрозділу «Беркут». Причиною цього стала його цілковита дискредитація перед українським народом. Згідно з порядком ліквідації, близько 4 тис. працівників спецпідрозділу негайно виводяться в розпорядження кадрових підрозділів. 

Керівникам територіальних управлінь внутрішніх справ доручено провести атестацію «беркутівців» із метою ухвалення рішення щодо їх подальшої служби в органах внутрішніх справ. «За результатами атестації та службових розслідувань ми будемо вирішувати, хто готовий і хто не готовий нести службу в лавах Міністерства внутрішніх справ (МВС) на боці народу», — наголосив п. Аваков.
В. о. міністра внутрішніх справ також зазначив, що дав доручення про створення нового підрозділу, призначенням якого буде виконання завдань із дотримання громадської безпеки. Функції підрозділу, організаційну структуру та філософію його функціонування, яка повинна задовольняти сучасні виклики, буде представлено вже найближчим часом.
«Так ми рагнемо вирішити два питання: надати органу державної влади, яким є МВС, нових якостей і нового сенсу, а також забезпечити цивільний контроль за тим, що відбувається у МВС, яке раніше було одним із найбільш непрозорих відомств у державі», — сказав виконувач обов’язків міністра.
Раніше Арсен Аваков звільнив начальника київської міліції, очільника Державної автомобільної інспекції (ДАІ) і кількох керівників у реґіонах. Замість Валерія Коряка, котрого звинувачують у причетності до розгону Євромайдану в ніч на 30 листопада 2013 року, столичну міліцію очолив полковник Юрій Мороз. Посаду голови ДАІ замість Володимира Астапковича обійняв Анатолій Сіренко. Крім того, звільнено начальників департаментів громадського порядку та внутрішньої безпеки МВС і начальників міліції Дніпропетровської, Закарпатської та Черкаської областей.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply