Новини для українців всього свту

Tuesday, Jul. 14, 2020

Банер із «простреленим мером»

Автор:

|

Жовтень 03, 2013

|

Рубрика:

Банер із «простреленим мером»

У Львові, на площі Ринок, вивісили великий банер із зображенням простреленої голови мера міста. Про це повідомив очевидець події. Увечері 22 вересня на будинку старого Центрального універмагу (ЦУМ), фасад якого вже тривалий час ремонтують, з’явився портрет Андрія Садового, у якого була прострелена голова. 

Унизу, на бруківці біля будинку, були розкидані листівки, на яких дублювалося зображення з банера та містився текст про те, що під час визначення ціни оренди на будинок ЦУМ було зроблено знижку аж у 4,8 разу.
Також там ішлося про те, що міський голова Львова купив собі будинок за майже 4 млн грн і що чиновники Львівської міськради заборонили проведення концерту до 70-ї річниці з дня створення Української дивізії «Галичина». На іншому боці листівки є напис: «Садовий — геть із престолу».
Львівська міліція проводить перевірку щодо появи на будинку універмагу банера зі зображенням міського голови Львова з простреленою головою. Про це повідомила Світлана Добровольська, начальник відділу зв’язків із громадськістю Головного управління Міністерства внутрішніх справ України у Львівській області.
«Факт зареєстровано в Єдиному реєстрі досудових розслідувань. Правоохоронці здійснюють перевірку. Далі ухвалюватимуть рішення, чи відкривати карне провадження», — поінформувала п. Добровольська. За її словами, міліція вже затримала двох підозрюваних.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply