Новини для українців всього свту

Thursday, Dec. 3, 2020

Амністія для учасників антитерористичної операції

Автор:

|

Вересень 27, 2017

|

Рубрика:

Амністія для учасників антитерористичної операції

Петро Порошенко

Петро Порошенко підписав закон «Про амністію 2016 року». Він зробив це на прохання керівників Церков і героїв України. «Наші герої — військовослужбовці й ієрархи нашої Церкви звернулися до мене з питань амністії для тих, хто пройшов горнило війни, брав активну участь в антитерористичній операції (АТО), але не вчинив важких злочинів, щоб держава пішла на зустріч (цим людям в питанні про помилування. — Ред.)», — повідомив Президент під час зустрічі з героями України і предстоятелями Церков.
«Ми підтримуємо прохання і самих покараних, підтримуємо військове керівництво, яке просить про це. Якщо Президент помилує — це підніме авторитет самої армії, дух підтримає», — відповів очільник Української православної церкви Київського патріархату, патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет.
Глава Української православної церкви Московського патріархату Онуфрій також підтримав пропозицію про помилування тих, хто не вчинив тяжкі злочини. «Я думаю, що це гарна ідея, — сказав він. — Милосердя, коли воно виявляється у всіх сферах, приносить користь».
Ігор Герасименко, майор Збройних сил і Герой України, зазначив, що дуже багато учасників АТО чекають підписання цього закону й розраховують на прийняття справедливого рішення Президентом. «Дякую за цю пропозицію, за відповідальне, державне ставлення до цього й підписую Закон України «Про амністію», який дозволяє учасникам АТО, (покараним. — Ред.) за неважкі злочини, вийти на свободу», — сказав глава держави і підписав документ.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply