Новини для українців всього свту

Friday, May. 29, 2020

Черговий етап гібридної агресії Кремля

Автор:

|

Березень 02, 2019

|

Рубрика:

Черговий етап гібридної агресії Кремля

Екс-співробітник ГУР України полковник Юрій Сміщук і екс-співробітник Управління спеціальних операцій ГШ ЗСУ полковник Сергій Литвиненко, повідомили, що спецслужби РФ за підтримки місцевих груп впливу готують кампанію з поширення неправдивих екзит-полів з метою внести хаос у виборчий процес і підготувати ґрунт для заяви Кремля про нібито нелегітимність виборів Президента України. Про це пише сайт “Інформаційний опір”.

“Політтехнологи з “Центру політичної кон’юнктури” Чеснакова розробили для Кремля і проросійських сил в Україні рекомендації щодо поширення фейкових даних екзит-полів під час президентських виборів. Передбачається використання фальсифікованих даних соцопитувань на виборчих дільницях під час голосування, які будуть оприлюднені ввечері 31 березня з метою хаотизації виборчого процесу та створення підстав для заяви Кремля про нібито нелегітимність виборів Президента України», – заявив полковник Юрій Сміщук.

“Вкидання фейкових даних екзит-полів в українських, російських і західних ЗМІ планують здійснити в три етапи. Перші неправдиві дані повинні з’явитися 31 березня в неофіційних джерелах – соціальних мережах, Telegram-каналах тощо близько 13:00. Ця інформація буде представлена як результати опитування виборців, що проголосували з 8:00 – 12:00 і має продемонструвати нібито критично низький рейтинг чинного президента на рівні 4-6%. Другий етап почнеться близько 17:00. Також через неофіційні канали буде поширюватися друга хвиля фейкових даних, де рейтинг нинішнього президента вже буде вищим, але він буде залишатися на 3-4 місці в рейтингу і обов’язково після проросійського кандидата. Після 20:00 стартує третій етап – на проросійських телеканалах і сайтах, вже як інфографіка, будуть опубліковані фальшиві дані екзит-полів, де різниця в рейтингах перших 3-4 кандидатів буде представлена, як мінімальна, але з високим рейтингом проросійського кандидата. Буде зроблений акцент на нібито перешкоджанню роботі таких екзит-полів на виборчих дільницях”, – повідомив полковник запасу Сергій Литвиненко.

About Author

meest-online.com

Comments are closed.

Leave A Reply