Новини для українців всього свту

Friday, Jul. 3, 2020

У Києві запалили головну ялинку країни

Автор:

|

Грудень 24, 2014

|

Рубрика:

У Києві запалили головну ялинку країни

Головна ялинка України

На Софійській площі Києва 19 грудня відбулося врочисте відкриття головної ялинки країни. Уперше за роки незалежності було встановлено справжнє живе дерево, яке столиця отримала цілком безкоштовно від влади Івано-Франківська. Заввишки 82-річна ялина сягає 24 м. Для її встановлення була підготовлена спеціальна конструкція — чаша з металу та бетону вагою понад 60 т, у якій надійно закріпили дерево.

Новорічну красуню прикрасили трьома тисячами іграшок, більшість із яких було виготовлено дітьми з усієї України, тисячами сніжинок та різдвяною зіркою. Після цього розпочав роботу святковий ярмарок на Софійській площі та резиденція святого Миколая на території національного заповідника «Софія Київська».
Цього дня запалили й вогні на головних ялинках в у сіх обласних центрах. Навіть у Луганській області деревце засяяло в повній красі на площі Перемоги Сєвєродонецька, перед будівлею, де зараз розміщується обласна державна адміністрація.
Саме новорічне дерево на прохання Геннадія Москаля, керівника області, прибуло зі Закарпаття. Шопку з біблійною історією народження Ісуса привезли та встановили в Сєвєродонецьку львів’яни. А іграшки для дітей, які міг узяти кожен охочий, надіслали на Луганщину діти Буковини. Вертепну програму для жителів міста спеціально приготували актори Львівського музично-драматичного театру. «Це свято — доказ того, що схід і захід — разом, що Україна — єдина. Щиро вітаю вас зі святом святого Миколая! Успіхів вам і найголовніше — миру», – привітав луганчан зі святом п. Москаль.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply