Новини для українців всього свту

Thursday, Oct. 22, 2020

У Києві відзначили річницю проголошення Акту відновлення Української держави

Автор:

|

Липень 04, 2013

|

Рубрика:

У Києві відзначили річницю проголошення Акту відновлення Української держави

Із нагоди 72-ї річниці проголошення Акту відновлення Української держави 30 червня націоналісти провели мітинґ біля пам’ятника Тарасові Шевченку в центрі Києва. Під час акції, що пройшла під гаслом «Боротьба триває!», виступили представники націоналістичних організацій, а також звучали патріотичні пісні. 

«Сьогодні наше гасло — боротьба триває! Що це означає? Це означає, що ми ще не побудували такої країни, як це визначено в Акті відновлення Української держави», — сказав, виступаючи під час мітингу, Володимир Манько, голова секретаріату Конґресу українських націоналістів.
Також активісти акції організували телефонну розмову з Юрієм Шухевичем, сином головнокомандувача Української повстанської армії Романа Шухевича, якому 30 червня виповнилося би 106 років. «Дай Боже, щоби ми дожили до нового Акту відновлення України», — сказав п. Шухевич, звертаючись до присутніх.
Крім того, мітинґувальники провели символічне перетягування канату між Митним Союзом і Європейським Союзом, у підсумку якого перемогла команда ЄС.
До слова, того ж дня, під час спроби проведення несанкціонованої акції на честь річниці проголошення Української держави біля Запорізького міськвиконкому, облили брудом Віталія Подлобнікова, лідера запорізької «Свободи».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply