Новини для українців всього свту

Friday, Oct. 30, 2020

Свято наближається

Автор:

|

Грудень 10, 2015

|

Рубрика:

Свято наближається
Святий Миколай у Львові

Святий Миколай у Львові

У Львові 4 грудня вже вдруге відкрила свої двері Резиденція святого Миколая. Казковий будинок розташувався на вул. Старознесенській. Також цього дня відкрили й освятити капличку на честь Чудотворця, де кожен охочий може помолитись і поставити свічку. На відкриття були запрошені діти-сироти, діти з малозабезпечених сімей і діти загиблих учасників антитерористичної операції (АТО) на сході України.
Святий Миколай приїхав до своєї садиби по-сучасному — на квадроциклі. Він перерізав червону стрічку та разом із дітьми пішов до своєї резиденції. Кожен із діточок міг написати Миколаю листа, а той пообіцяв покласти дарунки під подушки.
«Хочу лаки, різну косметику — все для дівчинки. А ще капці та навушники», — розповіла про свої бажання восьмирічна Даринка. «Хотіла б, щоб мама одужала. Я вірю Миколаю», — поділилася сподіваннями 14-річна Аміна. «Щоб у нашій країні настав мир, щоб не було пропаганд, і ті частини України, які відібрали у нас, повернулися назад. Гадаю, Миколай це може. Все буває!», — розкрив свою таємницю 11-літній Володимир.
Декому Миколай допоміг написати свого листа самотужки. Ще й сам завірив його підписом. Тепер кожен конверт надішлють до Небесної канцелярії. А вже там Святий перечитає прохання.
«Я був в Африці. То там дітки просили цукерки та теплої водички. А наша малеча ось уже два роки поспіль найчастіше просить, щоб «татко повернувся з війни». В Україні є багато води, хліба, але бракує одного — миру. Тому всім бажаю чистого неба та миру», — побажав Святий Миколай.
На діточок чекала святкова ялинка, камінь бажань, ярмарок, а на завершення — великий святковий концерт. Кожна дитина мала можливість особисто зустрітися зі святим Миколаєм, отримати солодкий подарунок і значок на пам’ять. У день приїзду Миколай зустрівся зі 150 дітлахами. Торік резиденція прийняли близько 2 тис. осіб, цьогоріч організатори сподіваються подарувати казку ще більшій кількості відвідувачів.
Щорічна благодійна акція «Миколай про тебе не забуде!» також стартувала у Луцьку. Вона вдев’яте об’єднує небайдужих волинян, котрі хочуть привітати неповносправних, сиріт і дітей із сімей, котрі опинилися в скрутних життєвих обставинах, та родин бійців АТО і подарувати їм презенти до Дня святого Миколая.
7 грудня почала працювати фабрика святого Миколая, у якій збирають подарунки для дітей: іграшки, солодощі, дитячі книжечки, канцелярське приладдя. Фабрика розмістилася у Волинській обласній науковій бібліотеці ім. Олени Пчілки.
А напередодні на Софійській площі у Києві встановили головну ялинку країни — 25-метрову красуню, що прибула з Прикарпаття. Про це повідомив Ігор Добруцький, засновник проекту Folk Ukraine. «Усе йде прекрасно. Ялинка вже встановлена. Наразі дизайнери працюють над тими гілками, які зламалися, — накладають їм бандаж», — пожартував він.
У понеділок ялинку почали прикрашати ілюмінацією. «Буде не менш кількох тисяч вогників. У нас є багато ілюмінації, тож зробимо так, щоб ялинка була ще яскравішою, ніж торік», — сказав п. Добруцький. Іграшки на ялинку привезуть ще цього тижня. «Вони будуть в одній тематиці — цукерочки, яблучка, апельсинки, імбирні пряники — цього року ялика буде солодка та ароматна», — зазначив засновник проекту Folk Ukraine. Також на Софійську та Михайлівську площі завезуть ще й близько 400-500 маленьких ялинок. Їх доставлять із Івано-Франківська та Вінниччини.

Євген Клен

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply