Новини для українців всього свту

Wednesday, Oct. 21, 2020

Свято батярів

Автор:

|

Травень 16, 2013

|

Рубрика:

Свято батярів

У Львові 10 травня розпочалося святкування Дня батяра, що проходив у межах відзначення 757-річчя міста. Цьогоріч організатори заходу вперше провели фестиваль кавер-гуртів і чемпіонат львівських кнайп. Особливим моментом свята стала презентація нових батярських пісень у виконанні Віктора Морозова та батяр-бенду «Галичина».

До участі в конкурсі «Фестиваль львівських кавер-гуртів» було запрошено колективи, які вміють виконувати кавери на пісні всесвітньо відомих виконавців. Мета заходу — підтримка талантів у галузі популярної музики, заохочення змагання серед виконавців за звання «Найкращий кавер-гурт Львова 2013 року».
Також цього дня на площі Ринок звучали легендарні «Тілько ві Львові», «Файдулі, фай», «Батяр я си, батяр» й інші батярські пісні. Відтак, у межах «Дня батяра» Віктор Морозов і батяр-бенд «Галичина» репрезентували свій новий диск «Батярський блюз». Якщо основну частину попередніх альбомів складали інтерпретації старих батярських пісень, то в новому — усі були нові!
Ще однією «родзинкою» свята став чемпіонату львівських кнайп. У межах цього квесту всі охочі могли безкоштовно куштувати й оцінювати пиво дев’яти найкращих кнайп Львова. Щоб отримати можливість безкоштовно дегустувати пиво в цих закладах, потрібно було стати учасником «Пивного туру», придбавши фестивальний пивний кухоль вартістю 50 грн. Власник фестивального кухля отримував пивні купони, кожен із яких — це голос за улюблену кнайпу.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply