Посилках з США в Україну

Новини для українців всього свту

Tuesday, Sep. 25, 2018

Порошенко провів Різдво у Львові

Автор:

|

Січень 14, 2016

|

Рубрика:

Порошенко провів Різдво у Львові
Порошенки у львівській Ратуші

Порошенки у львівській Ратуші

У Львові 6 січня відбулися урочистості з винесенням і встановленням Різдвяного Дідуха. Від Ратуші Андрій Садовий, міський голова Львова, з депутатами, мешканцями та гостями міста, а також звіздарем із Різдвяною Зіркою вирушили з маленькими традиційними дідухами авторства родини Коцюків до місця встановлення великого Дідуха — на площі Яворського. Маршрут колони пролягав площею Ринок, а також вулицями Беринди та Театральною. Дідух має висоту 3 м, його прикрасили різнобарвними стрічками. Натомість конструкція, на якій він стоїть, — минулорічна.
Наступного дня у Львів приїхав Петро Порошенко. Родина Президента в супроводі Олега Синютки, голови Львівської обласної державної адміністрації, й Олександра Ганущина, голови Львівської обласної ради, прийшли на площу Ринок, де відбувається традиційне святкування Різдва. Перед мерією їх зустрів п. Садовий. У Ратуші глава держави зі сім’єю подивився Різдвяний вертеп і послухав святкові колядки у виконанні городян і творчих колективів.
Також родина Порошенків відвідала ярмарок «Різдвяне село», що працює в центрі Львова на Площі Ринок та на проспекті Свободи. Серед відвідувачів ярмарку було чимало львів’ян із сім’ями, гостей міста, молоді, школярів. Глава держави вітав усіх зі світлим святом, бажав Божого благословення кожному. Президентська родина оглянула ярмарок і поспілкувалася з людьми, котрі також прийшли на ярмаркову площу в день Різдва Христового. На Президента львів’яни реагували по-різному. Дорогою багато хто тиснув руки президенту. Інші ж здалеку вигукували вимогу продати Roshen.
Петро Порошенко зустрівся з дітьми та батьками-вихователями дитячого будинку сімейного типу родини Бузівок. Василь і Галина Бузівок виховують шістьох дітей, позбавлених батьківського піклування, віком від шести до 15 років.
Глава держави назвав зустріч дуже символічною. «Хочу, щоб вас побачила вся країна, тому що ваш приклад є зразком людей, котрі можуть покластися на країну, а також на свої сили: не пасувати перед труднощами, а реально працювати, засукавши рукави та робити свою справу», — сказав п. Порошенко.
Він також зазначив, що Галина Бузівок є прикладом справжньої українки, котра не опускаючи голову, вміє боротися за майбутнє й організовувати сім’ю. «Сьогодні на Різдво, коли вчора ввечері з’явилася Вифлеємська зірка, з’явилася надія, що все у нас буде добре, буде мир — це те, чого прагнуть всі українці, як на сході, так і на заході», — сказав Президент.
Він також поспілкувався з вихованцями будинку і висловив слова захоплення тим, що сім’я налагодила своє господарство, тримає худобу та домашніх птахів. Петро Порошенко передав різдвяні подарунки всій родині. Галина Бузівок подякувала Президенту за час і можливість зустрітися з нею. Дитячий будинок сімейного типу родини Бузівок у вересні 2014-го переїхав із Луганської області у Жовківський район Львівської області. З січня 2015 року він перебуває у селі Стремінь.

Євген Клен

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...