Новини для українців всього свту

Tuesday, Dec. 1, 2020

«Пласт» відзначив сторіччя

Автор:

|

Березень 01, 2012

|

Рубрика:

«Пласт» відзначив сторіччя

 Львові відбувся найбільший пластовий фестиваль. Про це повідомили в прес-службі пластової станиці Львів. Ювілейний пластовий фестиваль «День пластуна 2012: на всі 100» пройшов у Центрі творчості «Погулянка».

Фестиваль пластової творчості «День пластуна» — це мистецькі змагання між пластунами віком 12—18 років. Мета цього заходу полягає в тому, щоби дати кожній дитині можливість спробувати творити власними силами — у виставі, фотографії, відео чи іншим способом. Двадцятий ювілейний фестиваль було присвячено сторіччю від часу створення найчисельнішої молодіжної організації України «Пласт».

Цього року учасники продемонстрували свої таланти в Театральному конкурсі, під час якого вони ставили власні вистави про юнацьку життєрадісність, фантазію та дружбу. Близько 25 сольних і командних виступів відбулося під час Конкурсу акустичної пісні. Окрім того, було проведено фотографічний соціальний експеримент. Кілька сотень світлин показали, як сучасні пластуни виглядали кілька років тому й, відповідно, як змінилися за час свого пластування. А також понад 50 команд за системою «брейн-ринґу» відповіли на більш ніж тисячу запитань під час Інтелектуального конкурсу. Цьогоріч на фестиваль приїхала 61 пластова команда з різних куточків України. Загалом узяло участь понад 1 600 осіб.

 Оксана Горнятко

About Author

MiCT

Comments are closed.

Leave A Reply