Новини для українців всього свту

Wednesday, Jan. 27, 2021

Новий рік — на Майдані

Автор:

|

Січень 01, 2014

|

Рубрика:

Новий рік — на Майдані

Ребека Гармс, віце-президент фракції «зелених» Європарламенту, зустріла Новий рік на Євромайдані в столиці України. Про такий намір вона завчасу повідомила на своїй сторінці у Twitter. «Вирішено: новорічні свята проведу в Києві. Євромайдан, я повертаюся!» — написала п. Гармс.

Як відомо, у середині грудня 2013-го Ребекка Гармс відвідала Київ разом із головою комітету Європарламенту зі закордонних справ Ельмаром Броком. Тоді європарламентарії заявили, що «двері до Європи для України, як і раніше, широко відчинені», а сама угода готова до підписання й «лежить на столі». Члени Європарламенту прибули в Україну на зустріч із депутатами Верховної Ради задля надання допомоги в пошуку виходу з політичної кризи.
Перед тим у Страсбурзі євродепутати підтримали резолюцію стосовно України, що містила, зокрема, положення «закликати українську владу взяти участь у перемовинах із протестувальниками, щоб уникнути ескалації насильства та дестабілізації в країні». У документі вказано на можливість проведення нових виборів в Україні з метою «оновити народну законність».

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply