Новини для українців всього свту

Wednesday, Sep. 23, 2020

Зрадники Батьківщини

Автор:

|

Травень 15, 2014

|

Рубрика:

Зрадники Батьківщини

Ігор Гоцул

Федерація легкої атлетики України (ФЛАУ) обіцяє зробити все можливе, щоби втримати спортсменів, котрі живуть і тренуються в Криму й бажають надалі представляти Україну на міжнародній арені. Ігор Гоцул, президент ФЛАУ, стверджує, що його організація до останнього проводитиме розмови зі спортсменами, переконуючи їх залишитися в Україні, а також допомагатиме їм у тренуваннях і підготовці. Тих же, хто все-таки візьме російське громадянство, очікує особливе ставлення, у тому числі міжнародні санкції.

«Ми не маємо наміру просто так відпускати спортсменів. Ми перебуваємо з ними в постійному діалозі й відразу ж після тих подій у Криму заявили про те, що хотіли би бачити їх саме в українській команді. Для цього не припиняли виплачувати державні стипендії, запрошували атлетів на збори», — розповів п. Гоцул.
«Нехай знають ті, хто перейде під прапори російської збірної, що для нас вони стануть своєрідними поліцаями. По-перше, ми будемо вимагати від Росії серйозної грошової компенсації за ті кошти, які були витрачені на підготовку спортсменів. По-друге, постараємося вибити санкції від Міжнародної федерації легкої атлетики, щоб атлетам заборонили виступати під прапорами Росії як мінімум на три роки», — заявив головний легкоатлет України.
Аби зберегти кримчан, у ФЛАУ розробили план дій: спортсменів не покинуть напризволяще. «Перший варіант — спортсмен залишається у Криму, і ми йому допомагаємо з тренуваннями, зборами, сприяємо тренерам. Якщо ж спортсмен захоче переїхати на материкову Україну, ми також не залишимося осторонь і всіляко допомагатимемо йому», — зазначив Ігор Гоцул.
«Днями я мав розмову з головою російської федерації. Він мені казав, що чудово розуміє нас. Однак відразу ж додав: для Росії це — принципове питання. Мовляв, від їх змушують переманювати кримських спортсменів», — поскаржився керівник.
Нагадаємо, раніше про своє бажання прийняти російське громадянство й перейти під прапори збірної Росії заявила провідна легкоатлетка України Віра Ребрик із Ялти.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply