«Золото» ужгородської пари

|

Травень 09, 2013

|

Для участі в міжнародному турнірі спортивного танцю Uzhgorod Open 2013, що вже традиційно проходить наприкінці квітня в обласному центрі Закарпаття, зареєструвалося 1 065 танцювальних пар. Найкращих серед спортсменів-танцюристів визначали 28 суддів із 15 країн світу, а також 32 українських арбітри.

Змагання входять до трійки найпрестижніших в Україні. Що ж до результатів першого дня, то вони були приємними для українців. Зокрема, це стосується ужгородської пари Вероніка Мишко — Володимир Лятов («Грація», Ужгород), якій у рідних стінах удалося вибороти «золото» в категорії WDSF International Open Latin. Друге місце посіли Ярослав Галай і Катерина Клішина (Київ), третьою стала пара з Литви.
У початківців – найбільше призерів серед чернівчан (12, у тому числі п’ять перших місць), львів’ян (шість, у т. ч. одне перше місце) й ужгородців (чотири, у т. ч. одне перше місце). В основних (міжнародних) змаганнях лідирували кияни (шість, у т. ч. одне перше місце), хмельничани (два перших місця), чернівчани (два, у т. ч. одне перше місце) й угорці (2).