Золота медаль на ЧС із плавання

|

Грудень 20, 2012

|

Скарбничка України поповнилася золотою медаллю на чемпіонаті світу (ЧС) із плавання, що пройшов у Стамбулі. Перемогу на дистанції 200 м на спині виборола 18-річна киянка Дарина Зевіна. Вона пропливла двохсотметрівку з результатом 2:02.24 хвилини. Срібну медаль отримала американка Бонні Брендон, яка програла нашій спортсменці 0,95 секунди. «Бронза» дісталася іспанці Дуане да Роча Марсе, що поступилася українці 1,91 секунди.

Українець Андрій Говоров посів сьоме місце у фінальному запливі на 50 м вільним стилем. «Золото» тут виборов росіянин Володимир Морозов із результатом 20,55 секунди. Андрій йому програв 0,89 секунди. Додамо, що найбільше медалей здобули американці — 17, серед них сім золотих, чотири срібні та шість бронзових.