Новини для українців всього свту

Monday, Aug. 10, 2020

Жіноча збірна України з шахів виграла ЧЄ

Автор:

|

Листопад 21, 2013

|

Рубрика:

Жіноча збірна України з шахів виграла ЧЄ

Збірна України з шахів дочасно гарантувала собі золоті медалі чемпіонату Європи (ЧЄ) серед жінок, який проходить у Варшаві (Республіка Польща). У передостанньому, восьмому, турі українки перемогли вірменок із рахунком 3:1, набравши вже 15 командних очок (сім перемог і одна нічия — із грузинками). Таким чином, українська команда стала недосяжною для найближчих переслідувачів — збірних Росії та Польщі, у яких перед останнім туром було по 12 очок.

За команду України на чемпіонаті виступають Катерина Лагно та Марія Музичук. Крім того до її складу входить екс-чемпіонка світу Ганна Ушеніна, яка у вересні ц. р. програла титул китайській шахістці Хоу Іфань. Як відомо, жіноча збірна України також є чинним чемпіоном світу з шахів.
Віктор Янукович поздоровив Ганну Ушеніну, Катерину Лагно, Марію Музичук, Наталію Жукову, Інну Гапоненко з перемогою на командному чемпіонаті Європи 2013 року з шахів серед жінок. «Приємно зазначити, що цього року наша команда продемонструвала чемпіонські якості боротьби на світовій і європейській першостях», — ідеться в привітанні президента. Глава держави висловив упевненість, що досягнутий українськими спортсменами успіх примножить вітчизняні спортивні традиції з шахів і надихатиме їх на нові перемоги. Президент побажав шахісткам міцного здоров’я, невичерпної енергії та подальших звершень в ім’я України.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply