Збірна з пляжного футболу — у фіналі

|

Липень 19, 2012

|

Збірна України з пляжного футболу здобула переконливу перемогу над командою Польщі в матчі вирішальної стадії європейського відбіркового турніру Кубка світу-2013 і отримала останню путівку до фінальної стадії світової першості. Матч, що пройшов у Москві, на Поклонній горі, завершився перемогою українців із рахунком 7:4 (4:1, 2:2, 1:1), У збірної України покером відзначився Роман Пачев, по голу на свій рахунок записали Андрій Черевко, Олег Зборовський, Андрій Борсук, а в поляків двічі відзначився Вітольд Зіобер, ще по м’ячу забили Павел Фрішкемут і Богуслав Сагановський.

Ця зустріч була вирішальною для обох команд, тому що тільки переможець міг пробитися у фінальну стадію Кубка світу. Обидві збірні дуже обережно розпочали матч, основну увагу приділяючи оборонним діям. Проте в середи­ні періоду українським футболістам протягом усього хвилини вдалося провести три голи, змусивши поляків теж піти вперед. Наприкінці стартового періоду команди встигли обмінятися влучними ударами.

Поляки, які намагалися врятувати матч, у другій 12-хвилинці володіли ініціативою, але їм так і не вдалося скоротити відставання. На другій секунді фінального періоду п. Пачев дальнім ударом довів перевагу збірної України до чотирьох м’ячів, і ні в кого не залишилося сумнівів у перемозі українців.

Пізніше в групі В відбудеться матч Іспанія—Угорщина, який має значення тільки при розподілі першого й другого місця в цьому квартеті, оскільки іспанці вже забезпечили собі вихід у фінальну частину першості планети. Уже відомі всі чотири збірні, які представлять Європу на Кубку світу, що пройде на острові Таїті у Французькій Полінезії у вересні 2013 року, це — команди Росії, Іспанії, Нідерландів і України.