Новини для українців всього свту

Friday, Oct. 30, 2020

Збірна України показала хороші результати на Кубку світу

Автор:

|

Грудень 19, 2013

|

Рубрика:

Збірна України показала хороші результати на Кубку світу

Жорстка команда України тріумфально виграла естафетну гонку на другому етапі Кубка світу в Хохфільцені (Австрія). Із першого ж етапу естафети українська збірна довела, що вона — команда без слабкостей. Лише на першому колі Юлія Джима не стала рватися вперед, трохи відпустивши суперниць. Зате на обох рубежах наша спортсменка була абсолютно бездоганною й передала естафету третьою в щільній групі лідерів разом із командами Білорусі, Чехії й Італії.

Другий етап синьо-жовтої команди міг викликати певне побоювання лише в тому сенсі, що Віта Семеренко провела в цьому сезоні всього одну гонку. Але українка розігнала всі сумніви: на вогневому рубежі вона скористалася всього одним запасним набоєм, а на трасі ні в чому не поступалася суперницям. І знову до передачі естафети сформувалася щільна компанія, але вже в іншому складі: Німеччина, Україна, Росія, Франція. Ці збірні згодом і розіграли місця на п’єдесталі пошани, нікому не дозволивши втрутитися в це суперництво.
Валя Семеренко на своєму етапі вперше представила збірну України як одноосібного лідера гонки. Два запасних набої — ніщо, порівняно з високою швидкістю біатлоністки, до того ж конкурентки помилялися ще більше.
Четвертий етап уже традиційно був відданий капітану команди, й Олена Підгрушна провела його просто чудово! Навіть незважаючи на дуже швидку й точну стрільбу лежачи Ольги Зайцевої, Олена ні в чому не поступалася росіянці. А після того, як і зі стійки п. Підгрушна пішла без додаткових набоїв, останні 2 км дистанції просто перетворилися на коло пошани для української команди.
А ось п. Зайцева позбавила свою команду шансу вийти на п’єдестал, зайшовши на штрафне коло в стрільбі стоячи. Цим скористалися Луара Далмаєр і Анес Бескон, вивівши Німеччину та Францію на переможний фініш.
«За Майдан!» скандували українські біатлоністки після тріумфу в естафеті. Під час нагородження вони тримали прапор із написом «Разом до перемоги». Глядачі підбадьорювали їх вигуками «Молодці!» та «Слава Україні!» Не сподобалося це лише російському телекоментатору. Зворушливий момент він доповнив своєю реплікою: «Ну, скільки ж можна! Знову – політика!»
Після блискучої перемоги збірної України в естафеті Юлія Джима виборола ще й срібну медаль у гонці переслідування. Стартувавши п’ятою, вона пройшла трасу без жодної хиби, програвши 11 секунд переможниці спринту норвежці Сюнневе Сулемдаль. А третьою фінішувала полька Крістіна Палка, яка разом із п. Джимою подолала гонку без помилок. Для Юлі це – перший індивідуальний подіум на етапах Кубка світу.
Після тріумфу в австрійському Хохфільцені українки також вибороли срібну медаль на третьому етапі Кубка світу у французькому Ансі. Валентина Семеренко закінчила третьою в спринті. Валя програла переможниці спринту швейцарці Селіні Гаспарін 11,5 секунди, а фінській біатлоністці Кайсьо Макаряйнен, яка завоювала «срібло», — 3,2 секунди.

Євген Клен

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply