Новини для українців всього свту

Saturday, Jan. 25, 2020

Юрій Аникєєв став чемпіоном світу

Автор:

|

Травень 05, 2016

|

Рубрика:

Юрій Аникєєв став чемпіоном світу

Юрій Аникєєв

На чемпіонаті світу з міжнародних шашок подвійний успіх святкували українці в чоловічому турнірі. Чемпіоном світу у швидкій грі (рапід) став Юрій Аникєєв, міжнародний гросмейстер із Харкова, а бронзовим призером — Артем Іванов, міжнародний гросмейстер із Дніпропетровська. У командному заліку збірна України випередила команди РФ і Сенеґалу.
На шляху до золотої медалі Аникєєв обіграв трьох міжнародних гросмейстерів: латиша Валнеріса, сенеґальця Самбу та білоруса Булатова. У підсумку п. Аникєєв на одне очко випередив Олександра Шварцмана, одного з найтитулованіших спортсменів світу, міжнародного гросмейстера з РФ. В Юрія 13 очок, в Олександра й Артема — по 12. Росіянин опинився вищим у турнірній таблиці за додатковими показниками. Денис Шкатула, ще один представник України, увійшов до десятки найсильніших.
У жіночому командному турнірі у збірної України — друге місце. В особистому турнірі Вікторія Мотричко й Ольга Балтажи посіли п’яте-шосте місця. Перші чотири місця зайняли росіянки, а збірна РФ здобула перемогу в командному заліку.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply