Новини для українців всього свту

Tuesday, Oct. 15, 2019

Яна Клочкова вийшла з НОК

Автор:

|

Грудень 06, 2012

|

Рубрика:

Яна Клочкова вийшла з НОК

Чотириразова олімпійська чемпіонка з плавання Яна Клочкова ухвалила рішення про відхід із посади голови Київського відділення Національного олімпійського комітету (НОК) України, не бажаючи бути топ-моделлю чиновників.

За словами п. Клочкової, за минулий рік Київське відділення НОК реалізувало й узяло участь більш ніж у 30 проектах. Але на певному етапі вона зрозуміла, що «недостатньо просто доносити до загалу важливість спорту точково та постановила активно займатися розробкою й реалізацією власних проектів, які могли би втягувати в процес цілі українські родини».
«Але вже на тому етапі я зрозуміла, що виконавчі органи НОК чекають від мене чогось іншого. Пізніше з’ясувалося, чого саме — ходіння по подіуму як модель, що рекламує спортивну форму, перерізування червоної стрічки під оплески спонсорів НОК», — розповіла спортсменка.
Природно, це кардинально суперечило й надалі суперечить тому, як сама Яна бачить свою місію. «Протягом року мені й моїй команді довелося працювати, у прямому розумінні слова, сидячи на картонних коробках, в орендованому на власні гроші офісі-кімнаті, думати про реалізацію проектів. Саме із цієї ж причини ми уникали візитів журналістів і ділових партнерів у непрезентабельний офіс. Було соромно зізнатися, що в Яни Клочкової немає навіть власного столу, не те що кабінету, який, до речі, обіцяють виділити дотепер», — нарікає легенда українського спорту.
«Шкода, але спроби довести свою спроможність як спортивного менеджера в ролі голови Київського відділення НОК виявилися не тільки нікому не потрібними, а й забирали багато часу, який можна було би витратити з користю. Саме тому я вирішила піти із займаної мною посади та працювати на благо здоров’я українців уже в іншій системі координат», — підсумувала п. Клочкова.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply

Loading...