|

Січень 26, 2012

|

Волкова виграла  етап Кубка світу

Українська фристайлістка Ольга Волкова виграла змагання в акробатиці на етапі Кубка світу в Монт-Габріелі (Канада). Миколаївська спортсменка набрала в суперфіналі 83,54 бала. Другою стала американка Емілі Кук (78,78), третьою — Лаура Пеєл з Австралії (75,25). Українки Ольга Полюк (75,28), Надія Діденко (63,78) й Анастасія Новосад (60,57) завершили виступ на 5-му, 11-му та 12-му місцях, відповідно.

Нагадаємо, що торік панна Волкова здобула історичну «бронзу» світової першості в Дір-Веллі (США) — першу за 20 років незалежності України медаль світового зразка для вітчизняних фристайлістів, за що була відзначена Національним олімпійським комітетом як найкраща спортсменка лютого-2011. Серед чоловіків перше місце виборов росіянин Павло Кротов. Друга позиція — у канадця Олів’є Рошона, третя — у японця Наойя Табари. До першої десятки пробилися два українці — Станіслав Кравчук (четвертий) і Олександр Авраменко (десятий). Сергій Лисянський посів 16-те місце, а Микола Пудзерко — 18-те.