Новини для українців всього свту

Tuesday, Sep. 22, 2020

Українці привезли з Китаю два «срібла»

Автор:

|

Червень 06, 2013

|

Рубрика:

Українці привезли з Китаю два «срібла»

У Шанхаї завершився другий етап Діамантової ліґи легкої атлетики, на якому успішно виступили Ольга Саладуха та Богдан Бондаренко. Українець Богдан Бондаренко, який розпочав свій сезон перемогою на першому етапі в Досі, міг узагалі не поїхати в Шанхай, не встигнувши відкрити візу. Але, на щастя, віза була отримана вчасно, і Богдан зміг скласти відмінну конкуренцію суперникам у секторі для стрибків у висоту. Боротьба за перемогу велася лише між ним і катарцем Баршимом. У підсумку золота нагорода дісталася катарцю через меншу кількість спроб на висоті 2,33 м.

Ще одне «срібло» — в активі Ольги Саладухи в секторі для потрійного стрибка. Українська легкоатлетка програла Кетрін Ібаргуен із Колумбії. Свій найкращий результат українка продемонструвала з першої ж спроби, а ось у колумбійки перехопити лідерство вийшло лише у третьому підході. Ще одна представниця України Ганна Княжева не показала жодного результату, тричі заступивши, тож не була допущена у фінальну частину.
Росіянка Олена Ісінбаєва повернулася в сектор для стрибків із жердиною з перемоги. Вона почала змагатися лише з висоти 4,7 м, і їй знадобилися дві спроби, щоби її подолати. Потім вона перенесла планку на 4,85 м. Стрибнула двічі — не взяла, і вирішила зупинитися. Цікаво, що її суперниці до того часу вже відстрибали й лише спостерігали за зоряною росіянкою. Єдина українка в стрибках із жердиною Наталя Мазурик, узявши 4,15 м із першої спроби, не подужала 4,3 м і вдостоїлася восьмого місця.
Варто також відзначити біг на 100 м, який виграла Шеллі-Енн Фрейзер-Прайс із Ямайки. Її головна конкурентка – американка Кармеліта Джетер – прибігла третьою, але вже на фініші видно було, що з нею щось не так. Бігунка потягнула ногу й упала. Їй на допомогу поспішили Фрейзер-Прайс і Окагбаре, але п. Джетер уже несли на ношах.

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply