Новини для українців всього свту

Monday, Jan. 25, 2021

Українці повернулися з «Ігор нескорених»

Автор:

|

Жовтень 05, 2017

|

Рубрика:

Українці повернулися з «Ігор нескорених»

Спортсмени кажуть, що саме підтримка вболівальників допомагала їм перемагати

Із Торонто 2 жовтня в Україну повернулася група тренерів, резерв та основний склад української збірної «Ігор нескорених». Привітати спортсменів в аеропорт «Бориспіль» прийшли більше сотні людей. Це, зокрема, друзі, рідні, а також небайдужі.
Загалом на змаганнях українські бійці здобули 14 медалей — вісім золотих, а також по три срібні та бронзові. Тренери збірної розповідають, що українські військовослужбовці показали гарну фізичну та психологічну підготовку, а також витривалість. Однак на такі високі результати вони не сподівалися. Самі учасники змагань кажуть: відчували підтримку українських вболівальників, котрих було чимало на трибунах. Відразу після повернення з Канади бійці антитерористичної операції беруться готуватися до наступних «Ігор нескорених», які пройдуть в австралійському Сіднеї.

Принц Гаррі з українськими героями

Іванна Климпуш-Цинцадзе вручає нагороди

Британський принц Гаррі особисто вітав українську збірну, а наші спортсмени передали членові королівської родини національний сувенір. Іванна Климпуш-Цинцадзе, віце-прем’єр-міністр України з питань європейської й євроатлантичної інтеграції, особисто взяла участь у церемонії нагородження призерів. Після цього вона поспілкувалася із членами збірної України.

Змагання з велоспорту в Гай-парку

Олег Зімніков приніс Україні перше «золото»

Сергій Молодід

Лучники Валерій Рак, Катерина Михайлова та Роман Панченко отримали срібну медаль у командному заліку

Вадим Свириденко

Олег Зімніков отримує заслужену нагороду

Олександр Ткаченко (ліворуч) здобув «срібло» на дистанції 400 м

А 3 жовтня Петро Порошенко особисто вітав національну збірну України та подякував за фантастичний результат. «Нарешті є унікальна можливість привітати вас уже як переможців. Ми дуже вболівали за вас, тримали кулаки і раділи кожній вашій перемозі. Збірна вперше взяла участь у «Іграх нескорених», але дебют виявився надзвичайно вдалим, бо вийшли на друге місце після господарів у командному заліку, вдалим, бо наші воїни продемонстрували, що таке бути нескореними, — заявив він. — Кожен із вас є прикладом. Прикладом для багатьох поранених українських воїнів, котрі, дивлячись на вас, проходять не просто реабілітацію з відновлення своїх якостей і можливостей, а в першу чергу психологічну реабілітацію».
Президент України насамперед подякував «нескореним» за їхню мужність у боях. «Хлопці, я щиро вдячний за вашу мужність. Передусім за мужність, яку ви проявили в боях, захищаючи кожен клаптик української землі. За мужність і приклад для майбутніх поколінь українців, котрі будуть боронити українську землю», — наголосив він.
Петро Порошенко також відзначив високими державними нагородами українських ветеранів, учасників національної збірної команди на «Іграх нескорених» та особисто вручив нагороди спортсменам: за досягнення високих спортивних результатів на III міжнародних спортивних змаганнях у Торонто, виявлені самовідданість та волю до перемоги, піднесення міжнародного авторитету української держави орденом «За заслуги» І ступеня нагороджено Павла Будаєвського, орденом «За заслуги» ІІІ ступеня — Олега Зімнікова, Павла Мамонтова, Романа Панченка, Василя Пашкевича, Олександра Писаренка, Валерія Рака, Вадима Свириденка, Дмитра Сидорука, Олександра Ткаченка, Сергія Торчинського та Сергія Шевчука. Орденом княгині Ольги ІІІ ступеня нагороджено Катерину Михайлову. Серед нагороджених високими державними нагородами є також тренерський склад української збірної й організатори змагань «Ігри нескорених», котрі підтримували українську збірну. «За такий короткий термін ви стали могутньою командою, дуже злагодженою. Ви довіряєте один одному. Гадаю, що це має бути символом для всієї України, яка також зараз як ніколи потребує єдності», — зауважив глава Української держави.

Представники корпорації «Міст» взяли участь у заходах на підтримку української команди на Invictus Games

І. Кісіль, Р. Кісіль, Т. Дебаттіста, А. Соко разом із Джастіном Трюдо

До привітань долучилася і міжнародна корпорація «Міст». «Участь української команди в «Іграх нескорених — це досягнення і нашої громади, й України, і, звісно, самих героїв! І ми в корпорації «Міст», щиро пишаємося тим, що мали змогу долучитися до цього історичного дійства. Адже «Міст» уже 28 років працює з українцями в Канаді і по всьому світу, всюди, де є українська громада, там є й «Міст». Цього ж разу наші співвітчизники у Торонто яскраво продемонстрували свій патріотизм, гостинність і підтримку героям, котрі взяли участь у цих змаганнях. А нескорені атлети, своєю чергою, надихнули нас усіх до нових рішучих дій на користь Батьківщині й українському народу», — заявив Ростислав Кісіль, президент корпорації «Міст».

Євген Клен

About Author

Meest-Online

Comments are closed.

Leave A Reply