|

Жовтень 04, 2020

|

Ярослава Магучих

Українські стрибунки у висоту зайняли весь п’єдестал на турнірі в німецькому Дессау. Юлія Левченко з результатом 1,96 м (рекорд турніру) виграла змагання. Ярослава Магучих підкорила ту ж висоту, але витратила більшу кількість спроб. Ірина Геращенко посіла третє місце, стрибнувши на 1,9 м.
Ще одна українська легкоатлетка, Марина Бех-Романчук, стала другою у стрибках у довжину. Вона показала результат 6,85 м, програвши переможниці, малайці Мігамбо, котра представляє Німеччину, 18 см. Відтак Марина удруге за тиждень змагалася в одному секторі з чинною чемпіонкою світу. Друге змагання проходили на домашньому стадіоні для малайки у Берліні.
Якщо в Дессау чемпіонка світу Мігамбо взяла «золото», залишивши Бех-Романчук за спиною, то українка взяла реванш у столиці Німеччини. В третьому стрибку вечора Марина показала результат 6,87 м — це найкращий її стрибок у сезоні. Раніше вона двічі стрибала на 6,85 м. Малайка не показала максимуму своєї стрибучості, лише одного разу стрибнула далі, ніж 6,55 м, а її найкращий результат — 6,77 м. Бех-Романчук, крім стрибка на 6,87 м, стрибала також і на 6,77, і 6.7 м.
Як повідомляв «Міст», українки дострибалися до «золота» та «срібла».

До слова
Арман Дюплантіс, найвідоміший легкоатлет Швеції, встановив новий світовий рекорд зі стрибків із жердиною. На одному з етапів Діамантової ліґи він стрибнув на 6,15 м просто неба. Таким чином зміг побити «вічний» рекорд Сергія Бубки, котрий зміг стрибнути на 6,14 м ще 1994 року. 20-річний легкоатлет подолав планку на висоті 6 метрів 18 см, побивши на 1 см своє ж досягнення, яке встановив тижнем раніше на змаганнях у польському Торуні.